Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně
Vyberte si kategorii
Úvod > Dodání a platba > Zásilka na dobírku

Zásilka na dobírku

Objednali jste si zboží na dobírku a rozhodli jste se zásilku nepřevzít?

V tomto případě si dejte pozor a čtěte dál:

ZÁVAZKY Z PRÁVNÍCH JEDNÁNÍ

Povinnosti kupujícího
§ 2118

Kupující zaplatí kupní cenu a věc převezme.
Pokud zásilku nepřevezmete, pak porušujete výše zmíněný zákon.

Zboží Vám zasíláme přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba zpravidla s dodáním druhý den po odeslání). V den expedice obdržíte od nás i od dopravce na email uvedený v objednávce informaci o odeslání společně s číslem zásilky. Můžete tak zásilku snadno sledovat a víte, kdy ji očekávat.

Zásilku přesto nepřevezmete a nám se jako odesílateli vrátí zpět. Pak máte tyto možnosti:

1. Objednávku chcete
Zásilku se zbožím zašleme znovu, ale již s platbou předem (navýšenou o přepravní náklady)

2. Objednávku nechcete
Když zásilku nepřevezmete, neznamená to, že jste odstoupili od kupní smlouvy nebo jste objednávku stornovali. Znamená to jen to, že jste kupní smlouvu hrubě porušili, dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník (nový).

Odesláním objednávky, jejím následným přijetím a potvrzením naším eshopem vznikla platná kupní smlouva v plném rozsahu účinná dle našich obchodních podmínek, které jste odsouhlasil/a při odeslání objednávky, a dle aktuálně platných zákonů České republiky.
Do doby expedice nebo do konce uplynutí doby pro vyzvednutí zásilky na výdejním místě jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu ohledně zrušení nebo změny Vaší objednávky.

Dle zákona máme právo od Vás na kompenzaci vynaloženého poštovného a balného. Tato kompenzace je právně vymahatelná, protože jste nevyzvednutím zboží porušil/a kupní smlouvu. Proto Vás požádáme o provedení platby v nejbližší době.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího. Námi nabízené produkty jsou povětšinou tvořeny na základě Vaší objednávky a jedná se tak o zakázkovou výrobu zboží, které je upraveno dle přání kupujícího. V tomto případě budeme požadovat zaplatit plnou částku.

V případě, že částku nezaplatíte, pak jsme nuceni postupovat následovně:

1. Postoupíme pohledávku naší firmě, která se specializuje na vymáhání pohledávek
2. Soudní cestou

Pokud jste si rozmysleli, že objednávku přece jen zaplatíte, je to nejlepší a nejlevnější řešení. V této chvíli nebude proti Vám zahájeno žádné řízení.

Tímto Vás žádáme, abyste dostáli Vašim závazkům a zboží převzali nebo si ho vyzvedli. Když tak neučiníte, budeme požadovat kompenzaci poštovného (u univerzálních produktů) nebo plnou částku (za individuálně upravené produkty).

Náš eshop svou část kupní smlouvy dodržel, proto není důvod, abychom Vaším nepřevzetím zásilky tratili. Vy byste nevyzvednutím zboží kupní smlouvu porušil/a.

Děkujeme za pochopení a věříme ve Vaši férovost

Hot-line: 777 068 303
výrábíme svatební oznámení
|Copyright © 2015-2019 Svatební oznámení moderně CZ