Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně
Vyberte si kategorii
Úvod > Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Svatební oznámení

Korektura svatebního oznámení

Před tiskem Vám svatební oznámení zašleme k náhledu na uvedený e-mail v objednávce, kdy provedete vizuální kontrolu textu a rozvržení svatebního oznámení. Náhled ke korektuře zpracujeme a odešleme zpravidla do 24 hodin od přijetí objednávky do systému.

Způsob platby

Bankovním převodem - platba předem na účet
Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 2901279394/2010 vedený u Fio banka, a.s. CZ

Dodání

Dodací lhůty tištěných svatebních oznámení
Zboží je expedováno ihned po vytištění, dokončení závěrečných prací a ověření platnosti objednávky, popřípadě zaplacení zálohové faktury. Zpravidla expedujeme do 5-7 pracovních dní.

Dodací lhůty elektronických svatebních oznámení

Elektronická svatební oznámení zasíláme na e-mail uvedený v objednávce po připsání platby na náš účet.

Způsob zaslání zboží
Balíkovou přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání celá ČR a SK).
Cena za poštovné a balné je uvedena v ceníku. Při objednávce svatebních oznámení nad 2000 Kč je poštovné i balné ZDARMA pouze pro ČR, nad 4000 Kč pro Slovensko (SK). Veškeré slevové poukazy a kódy na slevu či dopravu zdarma platí pouze pro dopravu po ČR.

Svatební oznámení (skládané, knížka) dodáváme rozložené (otevřené).

Reklamace

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 2 dnů informovat prodávajícího. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem) ve lhůtě do 2 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. o jaké vady se jedná a jak se projevují. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodat zboží, jehož vady jsou reklamovány. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací či přepravou.

Storno objednávky

Zaslaná objednávka je závazná a lze ji stornovat pouze ve chvíli, kdy nejsou zahájeny práce na zakázce (grafické úpravy, tisk, expedice). V opačném případě je nutné uhradit stornopoplatek za náklady vzniklé při zpracování objednávky dle těchto sazeb.

•    Na zakázce nebyly započaty žádné práce: 0 Kč
•    Byly provedeny grafické úpravy nebo byl odeslán návrh: 300 Kč
•    Zboží bylo vytištěno: 300 Kč + 70% z ceny tisku
•    Zboží bylo odesláno: 100% z ceny objednávky + náklady na dopravu a případné vícenáklady s vrácením zásilky + případné administrativní úkony.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího.

Námi nabízené produkty jsou tvořeny na základě Vaší objednávky a jedná se tak o zakázkovou výrobu zboží, které je upraveno dle přání kupujícího.

Odstoupení od kupní smlouvy

Nejedná-li se o případ uvedený výše dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího viz kontakty.

V případě odstoupení od kupní smlouvy dle obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 14 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Nárok na úhradu škody vzniklé na dodaném zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

Byl-li kupujícímu společně se zbožím poskytnut dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně tohoto dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní, kontaktní či jiné údaje, které získáme z Vaší objednávky nebudou poskytovány třetím stranám. Jediným možným případem, kdy jsou tato data kupujícího předány třetí straně, je při přepravě objednaného zboží přepravní službě. Přepravci jsou předána pouze data nezbytně nutná k úspěšnému doručení Vaší zásilky na místo dodací adresy uvedené v objednávce.

Slevy a marketingové akce

Slevy není možno kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí, pokud není uvedeno jinak.

Individuální požadavky

Individuální návrh
V případě zpracování zcela individuálního návrhu se cena odvíjí od náročnosti jeho zpracování. Zákazník je předem informován o ceně za individuální grafický návrh.

Individuální úprava
V případě individuální úpravy návrhu z nabídky se cena odvíjí od náročnosti jeho zpracování úpravy. V případě, že se cena zpracování „vejde“ do paušální základní ceny za individuální úpravu, bude cena úpravy přičtena k objednávce. Zákazník je předem informován o ceně za individuální úpravu, návrh nad rámec paušální ceny uvedené u daného typu produktů.

Copyright

Všechny uvedené motivy jsou chráněny autorským zákonem.

Ostatní

Dodavatel není plátcem DPH

Hot-line: 777 068 303
výrábíme svatební oznámení
|Copyright © 2015-2019 Svatební oznámení moderně CZ