Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně
Vyberte si kategorii
Úvod > O nás > Návrh svatebního oznámení

Návrh svatebního oznámení

Vyberte si z naší nabídky svatebních oznámení a objednejte spolu s doplňkovými produkty. Nabízíme pozvánky, jmenovky, svatební menuharmonogram svatby, svatební prostírání a dokonce i samolepkysamolepící etikety na svatební víno a další. Následně Vám zpracujeme náhled  a zpravidla do 24h zašleme ke schválení nebo případným úpravám. Základní úpravy jsou již v ceně svatebního oznámení. Po Vašem finálním schválení se zakázka zkompletuje a připraví k tisku. Odesíláme přepravní společností PPL většinou do 3-7 pracovních dní po odsouhlasení náhledu.Úprava svatebního oznámení

Spolu s tištěným svatebním oznámením nabízíme také elektronická svatební oznámení, která jednoduše pošlete v těle nebo příloze e-mailu. Zároveň jej můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích (Facebook, Twitter, aj.) Vyberte si z celého katalogu originálních svatebních oznámení a doplňte si jen vlastní text a jména. 

Individuální svatební oznámení

V případě, že si z naší nabídky nevyberete nebo chcete mít originální svatební oznámení, pak nám pošlete Vaši představu na email info@svatebni-oznameni-moderne.cz a my pro Vás vytvoříme návrh na míru. Zaujalo Vás nějaké svatební oznámení, ale chtěli byste jej v jiné barvě, rozmístění, písmu, formátu? Neváhejte nás kontaktovat. Individuální svatební oznámení vytvoříme od 399,- Kč.

Co potřebujete vědět pro vytvoření individuálního svatebního oznámení:

  • formát (jednostranná karta DL, čtverec, otevírací, apod.)
  • motiv nebo Vaše představa
  • jména, datum, čas, místo oddání
  • počet kusů svatebního oznámení a doplňkových produktů

Svatební oznámení z vlastních fotografií

Svatební oznámení z fotografie

Hot-line: 777 068 303

Možnost platby:

Možnosti platby

výrábíme svatební oznámení
|Copyright © 2015-2019 Svatební oznámení moderně CZ