Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně
Vyberte si kategorii
Úvod > Doručení a převzetí zásilky 

Převzetí zásilky svatebních oznámení od dopravce

Před převzetím zásilky od dopravce zkontrolujte, zda zásilka nemá poškozený obal nebo jiné zjevné poškození obalu či obsahu zásilky. V případě zjevného poškození příjemce musí ihned na místě sepsat zápis o škodě. Poškozený obal nemusí vždy znamenat i poškozený obsah zásilky, proto je lepší se ujistit o jeho stavu.

  • Na dobírku – v hotovosti: V případě zásilky na dobírku v hotovosti, dopravce vybere finanční částku odpovídající výši objednávky a obdržíte doklad o převzetí peněz.
  • Na dobírku – platební kartou: V případě zásilky na dobírku platba platební kartou, dopravce požádáte o platbu kartou. Přepravce má k dispozici platební terminál pro platby kartou. Po provedení platby Vám přepravce předá potvrzení o provedené platbě.
  • V případě zásilky placené převodem na účet, dopravce předá zásilku a vy mu potvrdíte její převzetí zpravidla svým podpisem.

Převzetí zásilky příjemce potvrdí kurýrovi podpisem do skenovacího zařízení nebo do formuláře, kde přepravce uvede čas doručení a jméno příjemce.

Hot-line: 777 068 303
výrábíme svatební oznámení
|Copyright © 2015-2019 Svatební oznámení moderně CZ