Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně
Vyberte si kategorii
Úvod > Dodání a platba

Dodání objednávky a platba za svatební oznámení

Způsob platby

Na dobírku
Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání). Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce společně s číslem zásilky pro její snadné dohledání. Při doručení zásilky máte na výběr dvě možnosti úhrady dobírkové částky, a to v hotovosti nebo platební kartou.

Bankovním převodem - platba předem na účet
Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 2302035267/2010 vedený u Fio banka, a.s. CZ
Objednávka bude expedována po přijetí platby na náš účet.

Dodání a doprava

Dodací lhůty svatebních oznámení

Zboží je expedováno ihned po vytištění, dokončení závěrečných prací a ověření platnosti objednávky, popřípadě zaplacení zálohové faktury, pokud byla vystavena. Zpravidla expedujeme do 3 - 7 pracovních dní od schválení náhledu. O termínu pravděpodobné expedice budete informováni v e-mailu s korekturou svatebního oznámení před tiskem. Elektronická svatební oznámení zasíláme na e-mail uvedený v objednávce po připsání platby na náš účet.

Způsob zaslání zboží

Balíkovou přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání celá ČR a SK).

Cena za poštovné a balné je uvedena v ceníku.
Při objednávce nad 2000,- Kč (platí pro ČR) a nad 4000,- Kč (platí pro SK) je poštovné i balné ZDARMA.

Svatební oznámení (skládané, knížka) dodáváme rozložené (otevřené).

Převzetí zásilky

Před převzetím zásilky od dopravce příjemce musí zkontrolovat, zda zásilka nemá poškozený obal nebo jiné zjevné poškození obalu či obsahu. V případě zjevného poškození příjemce musí ihned na místě sepsat zápis o škodě. Poškozený obal nemusí vždy znamenat i poškozený obsah zásilky, proto je lepší se ujistit o jeho stavu.

  • Na dobírku – v hotovosti: dopravce vybere finanční částku odpovídající výši objednávky a obdržíte doklad o převzetí peněz.
  • Na dobírku – platební kartou: přepravce má k dispozici platební terminál pro platby kartou. Po provedení platby Vám přepravce předá potvrzení o povedené platbě.
  • V případě zásilky placené převodem na účet, dopravce předá zásilku a vy mu potvrdíte její převzetí.

Své převzetí zásilky příjemce potvrdí kurýrovi podpisem do skenovacího zařízení nebo do formuláře, kde přepravce uvede čas doručení a jméno příjemce.

Hot-line: 777 068 303
výrábíme svatební oznámení
|Copyright © 2015-2019 Svatební oznámení moderně CZ